Szanowni Państwo, zapraszamy na Regional Observatories Innovation Showroom. Wydarzenie organizowane przez GAPR w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim (SO RIS w PPO – II).

Zapraszamy do śledzenia naszej strony "Nauka dla biznesu", na której znajdą Państwo innowacyjne rozwiązania uczelni i jednostek badawczo-rozwojowych tworzone w celu ich komercjalizacji, innowacyjne usługi oraz obszary badań.

Obserwatorium Technologie dla Medycyny zaprasza wszystkie firmy chętne do wzięcia udziału w 5 pilotażowych usługach doradczych wspierających proces komercjalizacji w obszarze technologii medycznych. 

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej, Koordynator Klastra MedSilesia, Partner w Projekcie „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim (SO RIS w PPO II) zaprasza na webinaria.

Razem z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi serdecznie zapraszamy na podsumowanie projektu: Obserwatorium Technologie dla Medycyny - Panel Dyskusyjny z udziałem gości.

Rozpoczynają się konsultacje społeczne projektu „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030".

Informacje nt. Projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim (SO RIS w PPO II)”

Powołanie branżowej Rada ds. prac nad RIS 2030

Nabór do branżowej Rada ds. prac nad 4 generacją RIS

Kontakt

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej Sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 16
44-100 Gliwice

(32) 339 31 80, 795 195 683
obserwatorium@gapr.pl

www.medsilesia.com

facebook

logotypes

Partnerzy

  • SO RIS Materiały
  • SO RIS Nano
  • SO RIS Środowisko
  • SO RIB Medycyna
  • SO RIS ITC
  • SO RIS Energetyka
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji