AKTUALNOŚCI

Klaster MedSilesia serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne “Dofinansowania na internacjonalizację sektora MŚP w ramach Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 – zasady konkursu 3.5.3.”.

 

medsilesia

 

O możliwości dofinansowania udziału w targach i wystawach o charakterze międzynarodowym, realizowanych zarówno w kraju jak i za granicą oraz usług doradczych dotyczących internacjonalizacji opowie Adriana Witkowska-Konieczny, kierownik wydziału informacji i promocji Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa należy zgłosić wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc ograniczona (25 osób).O przyjęciu zgłoszenia decyduje potwierdzenie przesłane drogą mailową.

 

Kiedy? 12 lipiec 2019 r., godzina 9:15

Miejsce: Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice ul. Bojkowska 37 (sala 013)

Agenda spotkania

Formularz zgłoszeniowy

 

Szczegółowych informacji udziela:

Izabela Czeremcha,  tel. 668 426 494

Kontakt

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej Sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 16
44-100 Gliwice

Partnerzy

  • MedicaSilesia
  • SO RIS
  • MedSilesia
  • MedicaSilesia
  • SO RIS
  • MedSilesia
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji